Motokroso naujienos

Herlings ir Bobryshev – antrojo Olandijos čempionato nugalėtojai (video)

kovo 25th, 2013

pauls

Pasaulio MX1/MX2 čempionato žvaigždės toliau ruošiasi trečiajam etapui Valkenswaard trasoje, Olandijoje, o koks pasiruošimas gali būti geriau už pačias varžybas. Būtent todėl, antrą savaitgalį iš eilės, antrajame Olandijos čempionato etape ir vėl startavo auksčiausio lygio sportininkai. Kaip ir praeitą savaitgalį taip ir šį, MX1 klasėje ir vėl užtikrintai nugalėjo rusas Evgeny Bobryshev. Puikiai sekėsi Armino Jasikonio komandos draugui, estui Tanel Leok, kuris bendroje įskaitoje liko antras, trečias buvo Jeremy van Horebeek, estas Gert Krestinov liko 8-tas, latvis Augusts Justs 11-tas. MX2 klasėje ir vėl  nesustabdomas buvo olandas Jeffrey Herlings, kuris net ir su 250cc motociklu abiejuose važiavimuose važiavo daug greičiau nei MX1 vyrukai. Panašu, kad Herlings tokios varžybos tampa lengviau už treniruotes, nes greičiausią pirmojo važiavimo ratą Herlings nuvažiavo paskutiniame, 18-ame rate, o greičiausią visų varžybų ratą nuvažiavo įpusėjus antrajam važiavimui. Antras MX2 klasėje liko anglas Jake Nicholls, trečias olandas Glenn Coldenhoff, latvis Roberts Justs buvo 22-as,  estas Priit Ratsep 24-as. 125cc klasėje ir vėl puikiai pasirodė jaunasis latvių talentas Pauls Jonass, kuris šiemet važiuoja už labai pajėgią Wilvo Nestaan JM racing komandą. Jonass užtikrintai laimėjo pirmąjį važiavimą, o antrajame ilgą laiką pirmavo, tačiau finišavo 4-tas ir bendrojoje įskaitoje liko trečias. Rezultatus bei video galite rasti žemiau.