Motokroso naujienos

Istorinė diena Lietuvos motokrosui – AMA ir Pasaulio superkroso čempionate pirmasis lietuvis – Matas Inda

sausio 6th, 2013

Dauguma lietuvių, motokroso mylėtojų senokai girdi, kad Amerikoje auga puikus, lietuviškai kalbantis motokrosininkas. Daugelis apie Matą daugiau sužinojo tik pernai, kai jis, kartu su Lietuvos rinktinės nariais Vytautu Buču ir Nerijumi Rukštela, Belgijoje, Lommelio trasoje, Nacijų krose iškovojo istorinę Lietuvai 22 vietą ( B finale III ). Šiandien Matas kyla į naujas aukštumas ir pradeda karjerą tarp stipriausių pasaulio superkroso lenktyninkų. N111RS.LT sveikina Matą, atvertusį naują Lietuvos motokroso istorijos puslapį ir linki kuo geriausios kloties.

Debiutas gal ir ne visai pavyko, bet visi žinome AMA lygį. Matas tarp 75 sportininkų, 250 klasės kvalifikacijoje užėmė 68-ąją vietą ir į pusfinalius nepateko. Iki keturesdešimtuko jam pritrūko 4,3 sekundės. Pirmoje kvalifikacijoje, grupėje B jis buvo 25-tas, rato įveikimo laikas 1:12.657. Antroje Matas liko  21- mas, laikas 1:06.758.