Motokroso naujienos

Šiandien vykusiame Sõmerpalu Staadionimotokross – stipriausi Baltijos šalių sportininkai (info)(rezultatai)

liepos 10th, 2013

karro2mike

Šiandien Somerpalu mieste, Estijoje vyko tradicinės pačio Tanel Leok lauko superkroso trasoje  organizuojamos varžybos Sõmerpalu Staadionimotokross, kuriose šįkart susirinko visi pajėgiausi Baltijos šalių motokrosininkai, ir ne tik.

85cc klasėje trečiąją vietą užėmė Dovydas Karka, kuris pirmajame važiavime buvo antras, o antrajame trečias. Antras šioje klasėje buvo Jan Jakobson, pirmas Rait Kaimer.

MX2 klasėje šeštąją vietą užėmė Arminas Jasikonis. Arminas pirmajame važiavime buvo 9-tas, o antrajame 5-tas. Šioje klasėje nugalėjo šį savaitgalį Latvijos GP devintą vietą užėmęs suomis Harri Kullas, antras buvo net ketvirtąją vietą Latvijos GP užėmės bulgaras Petar Petrov, o trečias estas Karel Kutsar.

MX1 klasėje šįkart susirinko, ko gero visi geriausi Baltijos šalių sportininkai: Tanel Leok, Matiss Karro, Gert Krestinov, Ivo Steinbergs, Davis Livs, Davis Ivanovs, Augusts Justs, Vytautas Bučas, o prie jų prisijungė ir gamyklinei Honda komandai Pasaulio čempionate atstovaujantis rusas Evgeny Bobryshev. Tiesa, Tanel Leok  ir vėl įrodė, kad kolkas jis yra greičiausias. Tanelis pirmajame važiavime buvo pirmas, o antrajame antras ir triumfavo bendrojoje įskaitoje. Antras buvo geriausią sezono rezultatą Kegums GP pademonstravęs Matiss Karro (2-3), trečias rusas Evgeny Bobryshev (9-1). Vytautas Bučas pirmajame važiavime buvo 10-tas, o antrajame net 4-tas ir bendrojoje įskaitoje užėmė šeštąją vietą.

Varžybų Superfinale triumfavo Evgeny Bobryshev, antras buvo Harri Kullas, trečias Matiss Karro, Vytautas Bučas 7-tas.