Motokroso naujienos

Cairoli ir Herlings triumfavo Vokietijos GP, Bučas 21-as (video)

liepos 28th, 2013

jeff

Šį savaitgalį Vokietijoje, Lausitz mieste vyko tryliktasis Pasaulio MX1/MX2 klasių čempionato etapas. MX1 klasėje nugalėjo italas Antonio Cairoli (2-1), antras buvo Clement Desalle (1-2), trečias Ken de Dycker (4-3), latvis Matiss Karro buvo 10-tas, estas Tanel Leok 15-tas, latvis Augusts Justs 17-tas. Vytautas Bučas pirmajame važiavime startavo 21-as ir po poros ratų pakilo į 19-tą poziciją, tačiau tryliktajame rate turėjo problemų ir pasitraukė iš važiavimo. Antrajame važiavime Vytautas startavo 24-tas, tačiau greitai pakilo į 19-tą vietą, važiavimo viduryje Vytautą aplenkė slovėnas Klemen Gercar ir Bučas finišavo 20-tas, gavo vieną tašką ir bendrojoje įskaitoje užėmė 21-ąją vietą.

MX2 klasėje tryliktą kartą iš eilės nugalėjo Jeffrey Herlings (1-1), antras buvo Jordi Tixier (3-2), trečias Glen Coldenhoff (5-3). Sekančiame etape Čekijoje, Jeffrey Herlings jau galės užsitikrinti čempiono titulą.

EMX125 klasėje ir vėl nenugalimas buvo latvis Pauls Jonass.