Motokroso naujienos

Kur šį savaitgalį startuos greičiausi lietuviai (info)

rugpjūčio 8th, 2013

bucas pakruojis

Šį savaitgalį nevyksta Pasaulio MX1/MX2 klasių čempionatas, todėl nenuostabu, kad vyks vietiniai čempionatai. Džiugu, kad beveik visuose stipriausiuose čempionatuose startuos ir greičiausi lietuviai. Arminas Jasikonis atstovaujantis Route77 Energy MVR-D Honda komandai startuos septintajame Anglijos motokroso čempionato etape, Hawkstone Park trasoje.

Vytautas Bučas atstovaujantis Yahama Motor Deutschland komandai šį savaitgalį startuos ketvirtajame Vokietijos ADAC MX Masters čempionato etape. Tai bus antrosios Vytauto varžybos ant Yamaha motociklo.

Dovydas Karka, Arnas Milevičius ir Saimonas Vespenderis išvyko į Pasaulio jaunių čempionatą Čekijoje. Arnas Milevičius startuos 85cc klasėje, o Dovydas Karka ir Saimonas Vespenderis varžysis 125cc klasėje.

Kaip jau minėjome anksčiau, Nerijus Rukštela ir Nauris Švederauskas savaitgalį startuos Norvegijos motokroso čempionate.

Kol greičiausi lietuviai startuos užsienyje, motokroso fanai Lietuvoje galės nuvykti į Aleksandrijos trasą, kur vyks Šiaulių apskrities čempionatas.

Taip pat Latvijoje, Kegume vyks Motociklų su priekabomis pasaulio čempionatas, kuriame startuos keletą lietuviškų ekipažų, ir keturračių Europos čempionatas.

Komentarai

komentarų