Motokroso naujienos

Nerijus Rukštela Norvegijos čempionate 6-tas, Nauris Švedarauskas 7-tas

rugpjūčio 12th, 2013

nerkanauris

Uteniškis Nerijus Rukštela užėmė šeštąją vietą Norvegijos čempionato MX1 klasės trečiajame etape. Nerijus kvalifikacijoje buvo trečias ir nuo lyderio Even Heibye atsiliko 2,7 sekundės. Pirmajame važiavime Rukštela startavo antras ir jau pirmajame rate bandė įsiveržti į priekį, bet viename iš posūkių jį užspaudė Jan Lunewski. Tuo pasinaudojo varžovai ir Nerijus prarado daug pozicijų bei finišavo aštuntas. Prieš pat antrąjį MX1 klasės važiavimą trasoje prasidėjo Norvegiškas lietus, kuris vos per 10 minučių nuskandino visą trasą, todėl antrasis važiavimas vyko purve. Purvas ko gero išėjo Rukštelai į naudą, nes Nerijus startavo tik 7-tas, o važiavimo eigoje užkopė iki 4-osios pozicijos ir ten finišavo. Bendrojoje etapo įskaitoje Nerijus Rukštela užėmė 6-ąją vietą. MX1 klasėje nugalėjo, Pasaulio MX2 klasės čempionate KTM Scott komandai atstovaujantis norvegas Even Heibye.

Nauris Švederauskas 125cc Junior klasėjė užėmė septintąją vietą. Nauris pirmajame važiavime startavo netoli pirmojo penketuko ir po poros ratų jau buvo trečias bei stipriai artėjo prie antrosios pozicijos, tačiau griuvo ir finišavo septintas. Antrajame važiavime Nauris vėl startavo netoli pirmojo penketuko ir kilo pozicijomis aukštyn, tačiau važiavimo viduryje susikabino su vienu iš sportininkų ir pastarojo koja užstrigo Naurio motocikle. Taip Nauris prarado daug pozicijų ir iki važiavimo pabaigos užkilo tik iki 8-osios vietos. Bendrojoje įskaitoje Nauris Švederauskas užėmė septintąją vietą. 125cc klasėje užtikrintai nugalėjo Monster Energy Yamaha komandai atstovaujantis norvegas Magne Klingsheim.