Motokroso naujienos

Tanel Leok & Friends varžybų apžvalga

spalio 15th, 2013

jasikonis2

Sekmadienį Estijoje vyko tradicinės Tanel Leok & Friends varžybos, kuriose dalyvavo ir nemažai lietuvių.

85cc klasėje 10-ąją vietą užėmė Nojus Gasiūnas. Nojus kvalifikacijoje buvo 13-tas, pirmajame važiavime 10-tas, o antrajame 12-tas. Arnas Milevičius bendrojoje įskaitoje užėmė 12-ąją vietą. Arnas kvalifikacijoje buvo 16-tas, pirmajame važiavime 13-tas, o antrajame 10-tas. Tuo tarpu 85cc klasėje nugalėjo estas Jan Jakobson

leokOpen klasėje puikiai su ryškiausiomis Baltijos regiono kovojo Vytautas Bučas. Vytautas kvalifikacijoje buvo 3-ias, pirmajame ir antrajame važiavimuose finišavo antras, ir galutinėje įskaitoje iškovojo antrąją vietą. Arminas Jasikonis bendrojoje įskaitoje užėmė 16-ąją vietą. Arminas kvalikacijoje buvo 7-tas, pirmajame važiavime startavo 10-tas, tačiau trečiajame rate turėjo problemų ir finišavo tik 31-as, o antrajame finišavo 7-tas. Tuo tarpu Open klasėje užtikrintai nugalėjo latvis Matiss Karro, antras, kaip jau minėjome buvo Vytautas Bučas, trečias Priit Ratsep, 4-tas Lauri Lehtla, o penktas Harri Kullas.

karro2Open klasė taip startavo ir Last Man Standing varžybose, kuriose startavo greičiausi 15 šios klasės sportininkai. Iš sportininkai važiavo keturis važiavimus, atitinkamai po 1, 1, 1 ir tris ratus. Po kiekvieno važiavimo atkrisdavo po du sportininkus. Galiausiai finale liko 9 greičiausi, kurie 3 ratus varžėsi dėl pergalės. Last Man Standing nugalėjo Matiss Karro, antras buvo Davide Guarneri, o trečias Vytautas Bučas. Arminas Jasikonis užėmė šeštąją vietą.