Motokroso naujienos

Trumpas interviu su Arminu Jasikoniu po MX DASH FOR CASH Lommel varžybų

vasario 17th, 2014

febvre_IMG_6466-449x300

Šį savaitgalį vienas greičiausių lietuvių Arminas Jasikonis pradėjo sezoną Belgijoje, MX DASH FOR CASH Lommel varžybose.  MX2 klasėje triumfavo abu gamyklinės JM Racing Husqvarna komandos atstovai Romain FEBVRE  (1-2) ir Aleksandr TONKOV (6-1), Estas Karel KUTSAR (4-5) liko penktas.

start_mx1_lommel_IMG_8178-449x300

MX1 klasėje pirmame važiavime į priekį iš karto šoko Shaun SIMPSON ir Jérémy DELINCE, tačiau paskutiniame rate abu krito ir tuo pasinaudojęs Joel ROELANTS laimėjo pirmąjį važiavimą. Antrame važiavime Joel ROELANTS  jau važiavimo pradžioje išsiveržė į priekį ir šventė pergalė Lommel trasoje. Puikiai varžybos susiklostė Estui Gert KRESTINOV (2-4), kuris bendroje įskaitoje liko antras.

Visi rezultatai: http://www.mylaps.com/en/events/987650

 

start_mx2_lommel_IMG_6384-449x300

Arminas pirmame važiavime liko penktas, antrame tik 12-tas, bendroje įskaitoje tenkinosi 7 vieta. Trumpi Armino komentarai apie Šias varžybas ir tarpsezonį:

– Visų pirma, Sveikiname pradėjus 2014 metų sezoną. Pirmas sezono startas vienoje sunkiausių Europos trasų Lommel’yje ir kokios nuotaikos buvo prieš startą?

Ačiū už sveikinimą, nuotaika buvo labai gera, šiek tiek turėjau streso, kadangi tai pirmos sezono varžybos.

– Šiose „MX DASH FOR CASH Lommel“ varžybose sportininkai darė daug klaidų, ar pavyko tau jų išvengti ir kaip visumoje jauteisi ant KTM motociklo varžybose?

Tiesa sakant, man irgi nepavyko jų išvengti, pirmame važiavime kritau 2 kartus, o antrame- vieną kartą, ir manau jos buvo šiek tiek kvailos. Esu labai patenkintas KTM motociklu ir norėčiau padėkoti MOTOSHOP už bendradarbiavimą 2014 sezone.

– Abejose važiavimuose sekėsi skirtingai, likai 5 ir 12, bendroje įskaitoje atiteko 7 pozicija. Papasakok plačiau kaip praėjo tavo važiavimai?

Pirmo važiavimo pradžia prasidėjo su keliais griuvimais, tačiau teko siek tiek nusiraminti ir tęsti važiavimą ir stengtis nedaryti kvailų klaidų. Antras važiavimas vėlgi prasidėjo su griuvimu antrame posūkyje, tad teko apvažiuoti visą ratą, jog sustoti į „pit lane“ ir išsitiesinti vairą. Išvažiavus iš „pit lane“ buvau gerokai atsilikęs nuo paskutinio važiuotojo, teko šiek tiek paplušėti, tačiau važiavimai nebuvo labai ilgi 20min+1ratas.

– Kokiose dar varžybose startuosite iki šio sezono pagrindinių startų?

Jeigu viskas bus gerai, tai ateinantį savaitgalį startuosiu Hawkstone park international.

– Kaip praėjo treniruočių stovykla Ispanijoje? Su kuo treniravaisi? Kaip atrodė jūsų įprastinė diena?

Treniruočių stovykla praėjo tiesiog puikiai. Treniravausi su Dovydu Karka, Arnu Milevičium ir Daniel Volovich ir, be abejo, su treneriu Linu Šiaučiūnu. Įprastinė diena prasidėdavo su rytine mankšta ir baigdavosi su atsistatymo treniruote.

– Rudenį sakei, kad kol kas reikia geresnio fizinio pasiruošimo. Ar pasitaisė šis dalykas po tarpsezonio, praleisto treniruojantis kartu su Linu Šiaučiūnu?

Po kol kas jaučiuosi labai sustiprėjęs, bet be abejo to dar neužtenka. Reikia dar daug dirbti. Bet labai nuoširdžiai norėčiau padėkoti Linui už tokia didelę fizinę pagalbą.

– Gal galėtum papasakoti daugiau apie šio sezono komanda?

Apie komandą galiu pasakyti, jog pavadinimas bus “ STEEL MUSTANG RACING“ ir pagrindinis čempionatas bus ADAC (Vokietijos čempionatas)

Komentarai

komentarų