Motokroso naujienos

Savaitgalį Kegums – Baltijos iššūkio taurė 2014 (sportininkų komentarai, redaguota)

balandžio 11th, 2014

IMG_4234Šį savaitgalį, 2014 metų Nacijų kroso trasoje Kegumse vyks Baltijos iššūkio taurės 2014 varžybos, kuriose startuos ir didelis būrys lietuvių. Baltijos iššūkio taurės varžybos, simbolizuojančios motokroso sezono startą, kasmet sutraukia pajėgiausius Baltijos ir kitų kaimyninių šalių sportininkus, o ir patys sportininkai nori parodyti kiek darbo įdėjo tarp-sezonio lakotarpiu.

aaaaIMG_5679Šeštadienį startuos Quads, Beginners, Veterans ir Amateurs klasės. Amateurs klasėje startuos lietuviai : Egidijus Karaliūnas, Deividas Baranauskas ir Osvaldas Zelepūgas. Visi lietuviai yra parodę ne vieną gerą rezultatą šioje klasėje, todėl net neabejojame, kad tikrai pakovos dėl podiumo pozicijų. Quads klasėje startuos lietuviai Marius Stasiškis, Mindaugas Venckus, Gintaras Morkevičius, Egidijus Gražys ir Arūnas Šukys. Marius Stasiškis visada puikiai startuoja tiek Latvijos, Lietuvos čempionatuose, todėl iš jo galime tikėtis tik pačių aukščiausių rezultatų.

Veteranų klasėje startuos Saulius Stankus.

Sekmadienį startuos 65cc, 85cc, MX2 ir Open klasės. 65cc klasėje startuos Arnas Vedlūga. 85cc startuos Olandijos čempionate jau startavę Nojus Gasiūnas ir Arnas Milevičius, o prie jų prisijungs ir Jokūbas Januškevičius. Pajėgiausiose MX2 ir Open klasėse nesulauksime, ko gero didžiausių Baltijos šalių žvaigždžių Matiss Karro, Tanel Leok, Augusts Justs, Roberts Justs ir Pauls Jonass, kurie šį savaitgalį varžysis Italijos GP. Nepaisant to, šiose klasėse tikrai netrūks pajėgių sportininkų. Open klasėje startuos lietuviai Nerimantas Jucius ir Nerijus Rukštela.

 

Sportininkų komentarai:

Marius Stasiškis: „Sezonui ruošiausi Belgijoje su Arminu Jasikoniu ir Vytautu Buču. Puikiai atsistačiau po traumos ir pasiruošiau atėjančiam sezonui. Treneris Linas Šiaučiūnas padėjo sustiprėti fiziškai, o kelionė į Belgiją suteikė galimybę padaryti daug naudingų treniruočių įvairiose trasose, todėl jaučiuosi puikiai“ – sakė Marius Stasiškis. Marius taip pat už pagalbą norėtų padėkoti:  UAB Eurodita, ŽUB Audrupio paukštynas, Bikeparts, Motoshop ir Sodo namas.

Nerijus Rukštela: „Artėjančiam sezonui pradėjau ruoštis jau nuo Lapkričio mėnesio. Ačiū dviračių sporto treneriui Vytautui Juchnevičiui už tai, kad leido prisijungti prie dviratininkų sporto programos. Jaučiuosi patobulinęs tiek ištvermę, tiek fizinį pasiruošimą. Pilnai pasiruošti artėjančiam sezonui man sutrukdė nosies pertvaros operacija, dėl kurios negalėjau sportuoti 2-3 savaites. Kitavertus, tikiuosi, kad ši operacija man pašalins kvėpavimo problemą, kuri kankino mane pastaruosius kelerius metus. Baltijos iššūkio taurė 2014 bus pirmosios mano varžybos šiemet, todėl tikiuosi suvažiuoti pagal savo galimybes. Kolkas nepraleidžiau tiek daug laiko ant motociklo kiek norėčiau, tačiau manau, kad tokios, aukšto lygio varžybos, kaip Baltijos iššūkio taurė 2014, padės man pasiruošti svarbiausioms šio sezono kovoms.

 

Pilnus dalyvių sąrašus galite rasti čia:

http://www.bkf.lv/index.php/en/14-04-baltic-sea-challenge-cup/listof

 

 

Abiejų dienų dienotvarkės:

http://www.bkf.lv/index.php/en/14-04-baltic-sea-challenge-cup/time-table

 

Komentarai

komentarų