Motokroso naujienos

Baltijos iššūkio taurė 2014 – šeštadienis (apžvalga)

balandžio 12th, 2014

stsŠiandien Kegums, Latvijoje vyko pirmoji Baltijos iššūkio taurės varžybų diena. Quads klasėje penktąją vietą užėmė Marius Stasiškis. Marius kvalifikacijoje buvo 5-tas, pirmajame važiavime 5-tas, antrajame 6-tas, o trečiajame 5-tas. Kaip sakė po varžybų sakė pats Marius Stasiškis, varžybos jam nesusiklostė pagal planą. Po griuvimo kvalifikacijoje, Mariui atsinaujino nugaros trauma, kuri išmušė sportininką iš vėžių ir neleido parodyti geriausių rezultatų. Aštuntąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmė Egidijus Grazys. Egidijus kvalifikacijoje buvo 13-tas, pirmajame važiavime 15-tas, antrajame 8-tas, o trečiajame 7-tas. Gintaras Morkevičius užėmė 13-ąją vietą, Arūnas Šukys 17-ąją. Tuo tarpu Quad klasėje nugalėjo Sten Jupashevski.

Amateurs klasėje nugalėjo Didzis Gorbenko, Beginners klasėje triumfavo Andis Upis, o geriausias iš veteranų buvo Leons Kazlovskis.