Motokroso naujienos

Baltijos iššūkio taurė 2014 – antroji diena (foto,apžvalga)

balandžio 15th, 2014

1014066_852800178067974_189358719917378242_nLietingą Sekmadienį Kegume, Latvijoje vyko Baltijos iššūkio taurės 2014 varžybų antroji diena, kurioje startavo ir nemažai lietuvių. Jų ir kitų gausiai susirinkusių dalyvių laukė sunki Kegums trasa, kurioje jau šį Rudenį vyks didžiausia pasaulyje motokroso šventė Motocross of Nations.

65cc klasėje 13-ąją vietą užėmė Arnas Vedlūga. Arnas kvalifikacijoje buvo 16-tas, pirmajame važiavime 14-tas, o antrajame 12-tas. 65cc klasėje nugalėjo Meico Vettik.

85cc klasėje 5-ąją vietą užėmė Arnas Milevičius. Arnas kvalifikacijoje buvo 5-tas, pirmajame važiavime 7-tas, antrajame 5-tas, o trečiajame taip pat 5-tas.

16-ąją vietą užėmė Nojus Gasiūnas. Nojus kvalifikacijoje buvo 13-tas, pirmajame važiavime 14-tas, antrajame krito ir nefinišavo, o trečiajame buvo po kelių klaidų liko 16-tas.

Jokūbas Januškevičius bendrojoje įskaitoje užėmė 29-ąją vietą. 85cc klasėje nugalėjo estas Tamur Talviku.

10155123_852800804734578_1887827660304179028_nMX2 klasėje nepasisikė abiems lietuviams Argaudui Čepui ir Joviltui Cibui. Pirmą važiavimą jie atitinkamai užimė 21-ą ir 34-ą vietas. Antrame važiavime startavus 40-čiai sportininkų jau pirmame rate, susikibo abu lietuviai ir Joviltas stipriai krito bei susimušė riešą.  Nors Argaudas ir išsilaikė ant motociklo, jis prieš pat paskutinį trampliną susikibo su kitu sportininkų ir krito, bei dėl aplaužyto motociklo negalėjo tęsti važiavimo.  Taip abu lietuviai baigė pasirodymą Kegume. Gausioje ir pajėgioje MX2 klasėje nugalėjo, po traumos sugrįžęs Karlis Sabulis, antras buvo Aki Manninen, trečias – Kristers Drevinskis.

OPEN klasėje Nerijus Rukštela užėmė 12-ąją vietą. Nerijus kvalifikacijoje buvo 13-tas, pirmajame važiavime 16-tas, antrajame 9-tas, o trečiajame 12-tas. Open klasėje nugalėjo latvis Davis Ivanovs, antras buvo Indrek Magi, trečias Davis Livs.