Motokroso naujienos

A. Jasikonis, N. Rukštela, N. Gasiūnas, A. Milevičius… : kas, kur ir kada (apžvalga)

balandžio 25th, 2014

Šį savaitgalį Pasaulio motokroso MXGP/MX2 klasių čempionatas skelbia pertrauką, o tai suteikia puikius šansus nacionalinių čempionatų rengėjams ne tik surengti pirmuosius savo čempionatų etapas, tačiau ir prisikviesti geriausius savo šalių sportininkus.

jasikonisSteel Mustang komandos nariai Nojus Gasiųnas ir Arminas Jasikonis šį savaitgalį startuos pirmajame, labai pajėgaus Vokietijos ADAC čempionato etape. Jasikonis jau spėjo puikiai pasirodyti pirmuosiuose Olandijos motokroso čempionato etapuose, todėl net neabejojame, kad Arminas puikiai pasirodys ir Vokietijoje. Su Nojumi Gasiūnu 85cc motociklų klasėje startuos ir Arnas Milevičius.

rukstGausus būrys lietuvių ir Steel Mustang komandos narys Nerijus Rukštela startuos pirmajame Latvijos motokroso čempionato etape Aizputėje. Į pirmąjį etapą Latvijoje turėtų atvykti beveik visi pajėgiausi Latvijos sportininkai, o tarp jų ir latvių supertalentas Pauls Jonass.  Naujausiomis žiniomis, dėl gausios liūties buvo atšauktas trečiasis Anglijos motokroso čempionato etapas Foxhills trasoje, tad Latvijos čempionate galime išvysti ir, šiuo metu, greičiausią motokrosininką Baltijos šalyse – Matiss Karro.

cairoli1Tuo tarpu, visi pajėgiausi Pasaulio čempionatų dalyviai greičiausiai šeštadienį startuos Olandijos motokroso čempionate Axel trasoje, o sekmadienį Belgijos motokroso čempionate. Olandijos ir Belgijos trasos paprastai būna labai smėlėtos, todėl sportininkams tai bus puiki treniruotė prieš sekantį Pasaulio motokroso čempionato etapą Valkenswaard trasoje, Olandijoje.

villoKo gero, vienos įdomiausių varžybų šį savaitgalį vyks MetLife stadione, New Jersey’e, kur vyks šešioliktasis ir priešpaskutinis Monster Energy Supercross čempionato etapas. Šiame etape ketvirtą iš eilės čempiono titulą užsitikrinti gali Ryan Villopoto, tačiau labai įdomios kovos turėtų vykti 250 West čempionate, nes šį etapą dėl traumų turės praleisti VISI Monster Energy Pro Circuit Kawasaki komandos nariai, o tarp jų ir čempionato lyderis Martin Davalos.

Komentarai

komentarų