Motokroso naujienos

Latvijos čempionato etapas Aizputėje – N. Rukštelai nesėkmingas

balandžio 27th, 2014

rukstelaaSavaitgalį Aizputėje vyko pirmasis Latvijos motokroso čempionato etapas. Nesėkmingai šis etapas susiklostė MX1 klasėje startavusiam, SteelMustang Racing komandos nariui  Nerijui Rukštelai. Nerijus kvalifikacijoje 9-tas, pirmajame važiavime 8-tas, o antrajame, dėl lūžusios galinio amortizatoriaus spyruoklės nefinišavo. Nerijus bendrojoje etapo įskaitoje liko 12-tas.

Tuo tarpu, MX1 klasėje užtikrintai nugalėjo Matiss Karro, Davis Ivanovs – antras, Augusts Justs – trečias.

paulsMX2 klasėje nugalėjo Roberts Justs, antras buvo, įspūdingą greitį, tačiau pirmajame važiavime bėdų turėjęs Pauls Jonass, trečias – Karlis Sabulis. Lietuvis Saimonas Vespenderis užėmė 11-ąją vietą.

Veteranų klasėje Gintaras Stankevičius užėmė antrają vietą. Saulius Stankus – penktas tarp senjorų.