Motokroso naujienos

Įspūdingas Armino Jasikonio pasirodymas ADAC čempionate!

balandžio 27th, 2014

arminas3 Savaitgalį Drehna trasoje, Vokietijoje vyko pirmasis, labai pajėgaus ADAC MX Masters čempionato etapas, kuriame startavo ir lietuviai Arminas Jasikonis, Arnas Milevičius bei Nojus Gasiūnas.

Geriausiai iš lietuvių sekėsi , Youngster klasėje startavusiam Arminui Jasikoniui. Šeštadienį Arminas antrosios grupės kvalifikacijoje parodė trečiąjį laiką, o geresnį laiką parodyti sutrukdė prakiurusi padanga. Susumavus arminas2abiejų grupių kvalifikacijos rezultatus, šiandien Jasikonis prie starto linijos stojo penktas. Pirmąjį važiavimą Arminas pradėjo startuodamas šešioliktu, tačiau viso važiavimo metu demonstravo labai aukštą tempą ir važiavimą baigė net 4-oje pozicijoje. Prieš antrąjį važiavimą jau buvo aišku, kad geriau startavęs, Arminas tikrai galės varžytis dėl vietos ant nugalėtojų pakylos. Tiesą antrasis startas Jasikoniui taip pat nepavyko, Arminas važiavimą pradėjo antrajame dešimtuke ir vėl turėjo lenkti silpnesius sportininkus. Likus vos porai posūkių iki važiavimo pabaigos, Arminas įsiveržė į trečiąją poziciją ir sėkmingai joje finišavo. Šis lenkimas lietuviui leido užimti trečiąją vietą bendrojoje etapo įskaitoje. Už Arminą šiandien geresni buvo ne tik šiame etape, bet ir praeitą savaitgalį EMX250 klasės etape Sevlievo trasoje, Bulgarijoje triumfavęs ispanas Jorge Zaragoza, bei olandas Calvin Vlaanderen.

arnasJunior klasėje startavo Arnas Milevičius bei Nojus Gasiūnas. Milevičius šiame etape užėmė 17-ąją vietą (15-20), Nojus Gasiūnas buvo 26-tas (28-24). Junior klasėje nugalėjo, Red Bull Factory KTM komandai atstovaujantis suomis Kim Savaste.

 

Pilni rezultatai

Nuotraukų albumas (papildytas albumas)

Komentarai

komentarų