Motokroso naujienos

Superkauss Valmiera apžvalga! (foto)

gegužės 2nd, 2014

stasiskis2Vakar Valmieroje, Latvijoje vyko pirmasis Superkauss čempionato etapas. Sportininkus šįkart pasitiko šlapia Valmieros trasa ir sunkios sąlygos dienos metu.

Geriausiai iš lietuvių sekėsi, Kvadri klasėje startavusiam Mariui Stasiškiui. Marius kvalifikacijoje buvo antras, nusileidęs tik Ralfs Reinfelds. Šlapioje Valmera trasoje ytin svarbūs buvo startai. Užtikrintai laimėjęs abu startus ir nedaręs didelių klaidų Marius triumfavo pirmajame Superkauss etape!!

stasiskisNepasisekė, taip pat Kvadri klasėje startavusiam, Lukui Tijūšui, Lukas kvalifikacijoje buvo 8-tas, tačiau pirmojo važiavimą baigė pirmame rate, jis iškart po starto strigo vėžėse ir kol vėl pradėjo važiuoti, lyderių buvo aplenktas 2-ais ratais. Jis po pirmo rato pasitraukė iš važiavimo ir antrajame nestartavo.

Ne pati geriausia diena buvo ir,  labai pajėgioje MX PRO klasėje startavusiam Nerijui Rukštelai. Nerijus kvalifikacijoje buvo 14-tas,  pirmajame važiavime 17-tas, antrajame puikiai važiavimo 10-oje pozicijoje, tačiau paskutiniame rate griuvo ir finišavo 19-tas, o trečiajame, taip pat griuvo, ir finišavo 20-tas.

karroTuo tarpu MX PRO klasėje, kur susirinko visi geriausieji latvijos sportininkai, dominavo Matiss Karro, kuriam tiek Latvijos čempionato pirmasis etapas, tiek Superkauss varžybos buvo puikus pasiruošimas prieš savaitgalį vyksiantį Olandijos GP. Antrąją vietą šioje klasėje užėmė Davis Ivanovs, trečias – Ivo Steinbergs.

Šių metų Superkauss naujiena buvo, 50cc+65cc megėjų jungtinė klasė, kurioje startavo net 17 mažųjų sportininkų. Per antrąjį jų važiavimą sustiprėjęs lietus, trasa padarę slidžią ir klampią, taip pat prisidėjo ir pakankamai gilios provežos. Tad šis važiavimas buvo varginantis tiek vaikams, tiek jų tėvams.

Pilni varžybų rezultatai:

http://www.mylaps.com/en/events/1009902

 

N111RS.LT fotogalerija (S. Raudeliūno nuotr.):

 

Komentarai

komentarų