Motokroso naujienos

Arminas Jasikonis nugalėjo Vaidavas Kauss varžybose

gegužės 20th, 2014

arminas2Sekmadienį Ape trasoje, Latvijoje vyko Vaidavas Kauss varžybos, kuriose sudalyvavo ir lietuvis Arminas Jasikonis. Nors Arminas startavo su KTM 250 SX-F motociklu ir varžėsi MX2 klasėje, tačiau tiek stipriausia MX1, tiek MX2 klasės startavo kartu.

Jasikonis puikiai dieną pradėjo jau kvalifikacijoje. Arminas buvo antras, nuo greičiausio esto Tanel Leok atsiliko 02.689s ir už nugaros paliko daug gerai žinomų veidų kaip Davis Livs, Karel Kutsar, Lauris Freibergs, Andre Park ir Karlis Sabulis.

arminas3Pirmajame važiavime Arminas startavo neblogai, tačiau pirmajame rate padarė klaidą ir nukrito 5 pozicijomis žemyn, todėl didžiąją dalį važiavimo privalėjo lenkti silpnesnius sportininkus. Galiausiai Arminas finišavo 4-tas (pirmas iš MX2).

Antrajame važiavime Jasikoniui sekėsi geriau. Arminas startavo trečias ir bandė kibti į nugarą antrojoje pozicijoje važiavusiam Davis Livs, tačiau galingesniu motociklu važiavęs Livs važiavimo pabaigoje paspartino tempą ir Arminui rimčiau dėl antrosios pozicijos pakovoti nepavyko.

Taigi, Arminas Jasikonis buvo geriausias MX2 klasėje tiek pirmajame, tiek antrajame važiavime. Antras MX2 klasėje buvo Karlis Sabulis, trečias – Andre Park.

MX1 klasėje nesunkiai nugalėjo estas Tanel Leok, antrąją vietą užėmė Davis Livs, trečias – Lauris Freibergs.