Motokroso naujienos

EMX65/EMX85 Europos čempionatas Pakruojyje: 2 diena

gegužės 27th, 2014

Atsiprašome, kad tik šiandien pateikiame apžvalgą iš sekmadienį, Pakruojo trasoje vykusios Europos EMX65/EMX85 čempionato antrosios dienos.

zuksEMX85 klasėje, kaip ir šeštadienį taip ir sekmadienį dominavo estas Andreas Hiiemagi, kuris laimėjo tiek pirmąjį, tiek antrąjį šios klasės važiavimą. Antrąją vietą Pakruojo etape užėmė, abiejuose važiavimuose  antras baigęs Timur Petrashin, o trečiąją latvis Rainers Zuks, kuris pirmajame važiavime, po griuvimo pirmajame rate, sugebėjo užkopti net iki ketvirtosios pozicijos. Geriausiai iš lietuvių EMX85 šioje klasėje pasirodė Jokūbas Januškevičius, kuris pirmajame važiavime buvo 11-tas, o antrajame 10-tas bei bendrojoje įskaitoje užėmė 9-ąją vietą. Gaila, kad šis etapas nesusiklostė SteelMustang komandos nariui Nojui Gasiūnui. Pirmajame važiavime Gasiūnas startavo 10-tas, tačiau jau pirmajame rate turėjo problemų ir nukrito į rikiuotės galą, o ketvirtajame rate pasitraukė iš važiavimo. Antrajame važiavime Nojui sekėsi kiek geriau, tačiau turbūt tikrai ne taip, kaip jis norėjo. Gasiūnas užėmė 14-ąją vietą, o bendrojoje įskaitoje liko 17-tas. 16-ąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmė kitas lietuvis – Artūras Daračius, Markas Buzūnas liko 19-tas.

vazEMX65 klasėje nugalėjo, abiejuose važiavimuose dominavęs latvis Kristians Freimanis, antrąją vietą Pakruojo etape užėmė Maksim Kraev, trečiąją – Artsiom Sazanavets. Geriausiai iš lietuvių sekėsi Arnui Vedlūgai, kuris užėmė 9-ąją vietą, Erlandas Mackonis buvo 17-tas, Valentas Vasiliaustas – 25-tas.

 

roosiogGreičiausia sekmadienį buvo BMA125 klasė, kurioje varžėsi vos 5 dalyviai. Šioje klasėje nugalėjo latvis Tomass Šileika, kuris šiemet jau spėjo užlipti ant pakylos ir labai pajėgioje EMX125 klasėje. Antrąją vietą užėmė estas Hardi Roosiorg, trečiąją – lietuvis Domantas Jazdauskas.

BMA50 klasėje nugalėjo Karlis Reisulis, antras buvo Robert Lusis, trečias – Janis Kubulins.

 

Pilni pirmosios dienos rezultatai

 

Pilni antrosios dienos rezultatai

 

Fotogalerija

 

Komentarai

komentarų