Motokroso naujienos

Lietuviams nesisekė Europos čempionate Lenkijoje

birželio 9th, 2014

milevicius ruopLenkijoje savaitgalį vyko Europos EMX65/EMX85/EMX Open klasių čempionato etapas, kuriame startavo lietuviai Arnas Milevičius (EMX85) ir Nerijus Rukštela (EMX Open).

Šeštadienį kvalifikaciniame važiavime nugalėjusiam Arnui Milevičius neabejotinai turėjo didelių ambicijų prieš sekmadienio finalus. Gaila, bet abu važiavimai nesusiklostė taip, kaip Arnas tikėjosi. Pirmajame važiavime Arnas startavo antras ir pirmuosius du ratus sekė latviui Rainers Žuks iš paskos, tačiau antrajame rate griuvo ir susimušė koją bei turėjo pasitraukti tiek iš pirmojo, tiek iš antrojo važiavimo. EMX85 klasėje nugalėjo latvis Rainers Žuks.

rukstela1Sekmadienio finaluose nesisekė ir Open klasėje startavusiam Nerijui Rukštelai. Pirmajame važiavime Nerijus startavo šeštas, tačiau jau pirmajame rate griuvo, pažeidė motociklą ir dėl to pasitraukė iš važiavimo. Problemos Nerijų persekiojo ir antrajame važiavime. Jau ketvirtajame rate dingo treniruočių motociklo stabdžiai ir Rukštela stipriai sumažino tempą bei finišavo devintojoje pozicijoje. EMX Open klasėje nugalėjo lenkas Łukasz Lonka.