Motokroso naujienos

Lietuvos MX čempionato 3 etapas Panevėžyje: antroji diena (apžvalga, foto)

liepos 9th, 2014

justs3Savaitgalį Panevėžyje vyko trečiasis atvirojo Lietuvos motokroso čempionato trečiasis etapas. Pateikiame antrosios dienos apžvalgą bei fotogaleriją.

Šįkart pradėsime nuo greičiausios sekmadienį Open klasės. Šįkart į Lietuvos motokroso čempionatą nepatingėjo atvažiuoti ir labai pajėgūs latviai Augusts Justs ir Davis Livs, todėl jau prieš varžybas buvo aišku, kad Arminui Jasikoniui visiškai dominuoti lengva tikrai nebus. Kvalifikacijoje greičiausias buvo Arminas, tačiau Augusts Justs atsiliko vos 0.6 sekundės, o Davis Livs ir Nerijus Rukštela vos po 1.4s, todėl bet kuris iš šių sportininkų laimėjęs startą galėjo pateikti siurprizą. Taip ir įvyko, pirmajame važiavime startą laimėjo openNerijus Rukštela ir iškart š0vė į priekį. Po kelių ratų atrodė, kad Nerijus net buvo susikrovęs šiokią tokią persvarą, tačiau turbūt neapskaičiavo savo jėgų ir šeštajame rate  į priekį praleido tiek Davį Livs, tiek ir Arminą Jasikonį. Vos įsiveržęs į priekį Arminas nieko nelaukė ir susikrovė nedidelį, tačiau saugų atstumą prieš Livs bei laimėjo pirmąjį važiavimą. Antras pirmajame važiavime finišavo Davis Livs, trečias Lauris Freibergs, ketvirtas Justs, penktas, važiavimo gale pora pozicijų praradęs Nerijus Rukštela. Antrajame važiavime startą laimėjo Livs, o Arminas Jasikonis pirmajame rate buvo vos penktas. Tačiau tai Armino nesustabdė. Jau pirmojo rato pabaigoje aplenkė Rukštelą, o po kelių ratų atėjo Freibers ir Augusts eilė.  Įsiveržus į antrąją vietą livs2Arminui nebuvo taip lengva, nes antrajame važiavime tikrai gerai atrodė Davis Livs. Aštuntajame rate Arminas Jasikonis vis gi įsiveržė į priekį ir neužleido pirmosios pozicijos iki važiavimo pabaigoje. Nuo jo vos 2 sekundes atsiliko Davis Livs. Taigi, trečiajame etape Panevėžyje triumfavo Arminas Jasikonis, antrąją vietą užėmė trečiąją Lauris Freibergs. Open M klasėje nugalėjo Vladimir Anufirev, antras buvo Aliaksandr Sazanavets, trečias Egidijus Karaliūnas.

vaitaitisPradedančiųjų klasėje, abiejuose važiavimuose nugalėjo Lukas Goštautas, du kartus antras buvo Alanas Šaulys, abiejuose važiavimuose trečias buvo Linas Žemaitis. Tarp moterų pergalę iškovojo Anna Stecjuka, antra buvo Anastasija Usakova.

 

Jauniausioje 50cc klasėje ir vėl užsieniečių buvo daugiau nei lietuvių. Šioje klasėje triumfavo Roberts Lusis (1-2), antrąją vietą užėmė Karlis Reisulis, trečiąją Janis Kubulins.

8585cc klasėje labai trūko šeštadienį rankos traumą patyrusio Nojaus Gasiūno. Tačiau šią klasę šįkart labai pagyvino ukrainietis Dimytro Chernov, kuris jau kvalifkacijoje parodė šiek tiek geresnį laiką už Arną Milevičių. Tačiau Arnas nusileisti tikrai neketino ir nugalėjo pirmajame važiavime. Tiesa, antrajame važiavime geriau sekėsi ukrainiečiui Chernov, kuris dėl geresnio antrojo važiavimo ir nugalėjo bendrojoje įskaitoje. Antrąją vietą užėmė Arnas Milevičius, trečiąją – Artjoms Trofimovs.

atvQuad Pradedančiųjų klasėje nugalėjo Nerijus Baltrušaitis, antras buvo Tomas Gibas, trečias – Dovydas Smulkstys. Quad Moterų klasėje pirmąją vietą iškovojo Austėja Tamuliūnaitė, antra buvo Monta Dislere-Kirilko, trečia Lina Stanevičiūtė. Tarp Quad Veteranų nugalėjo Arūnas Šukys, antrąją vietą užėmė Janis Kirilko, trečiąją Arturs Skuja.

Komandinėje įskaitoje šįkart nugalėjo Žemaitija Plungė, antri buvo SteelMustang Racing, treti – MS Motorsports-Eurodita-Bikeparts RT.

 

Pilni antrosios dienos rezultatai

 

 

N111RS.LT antrosios dienos fotogalerija (S. Raudeliūno nuotr.):

 

 

Komentarai

komentarų