Motokroso naujienos

Skirtingi lietuvių pasirodymai Superkauss Kandava (apžvalga)

rugpjūčio 6th, 2014

mariusSekmadienį Kandava trasoje, Latvijoje vyko 4-asis Superkauss varžybų etapas, kuriame neblogai sekėsi lietuviams. Pradėsime nuo geriausių rezultatų.

Kvadri klasėje nugalėjo Marius Stasiškis, kuris jau kvalifikacijoje parodė net keturiomis sekundėmis geresnį laiką už antroje vietoje likusį Rinalds Dislers-Kirilko. Gerai kvalifikacijoje sekėsi ir Domantui Vazniui, kuris starto poziciją finaliniuose važiavimuose rinkosi ketvirtas. Lietuviai savo vertę įrodė ir finaliniuose važiavimuose. Marius Stasiškis lengvai nugalėjo pirmajame važiavime, tačiau turėjo problemų antrajame. Po prasto starto Stasiškis greitai kilo pozicijomis aukštyn, tačiau įsivėlė į incidentą su kitu sportininku ir finišavo ketvirtas. Kitavertus, surinktų taškų Mariui užteko tam, kad nugalėtų bendrojoje įskaitoje. Puikiai finaliniuose važiavimuose sekėsi ir Domantui Vazniui, kuris pirmajame važiavime buvo antras, o antrajame septintas ir bendrojoje įskaitoje užėmė trečiąją vietą.

nerkaMX PRO klasėje labai nesisekė Nerijui Rukštelai. Nerijus kvalifikavosi šeštas, tačiau pirmąjį važiavimą pradėjo antrojoje pozicijoje. Puikiai laikęs lyderių tempą Nerijus padarė pora mažų klaidelių ir nukrito iki šeštosios pozicijos, o po kelių ratų Nerijui sulūžo ratas ir pastarasis privalėjo pasitraukti iš pirmojoje važiavimo. Antrajame važiavime Nerijus startavo septintas ir puikia kopė pozicijomis aukštyn ir likus vos vienam ratui iki važiavimo pabaigos važiavo ketvirtoje pozicijoje, tačiau Rukštelai ir vėl nepasisekė, lūžo ratas ir Nerijus vėl pasitraukė iš važiavimo. Kitavertus, Nerijus jau antrose varžybose iš eilės rodo, kad gali palaikyti greičiausių latvių tempą. Tuo tarpu MX PRO klasėje nugalėjo estas Lauri Lehtla, antrąją vietą užėmė latvis Davis Livs, trečiąją Davis Ivanovs,

Seniori klasėje 11-ąją vietą užėmė Egidijus Karaliūnas, kuris pirmajame šios klasės važiavime buvo 12-tas, o antrajame 8-tas.

 

Pilni varžybų rezultatai

 

Komentarai

komentarų