Motokroso naujienos

A. Jasikonis ADAC MX Masters Jauer – šeštas

rugpjūčio 11th, 2014

jasikonis 3SteelMustang Racing komandai atstovaujantis septyniolikmetis lietuvis Arminas Jasikonis savaitgalį startavo penktajame Vokietijos ADAC MX Masters čempionato etape Jauer mieste. Ši trasa išsiskyrė kietu ir slidžiu paviršiumi ir posūkiais, kuriuose dažniausia būdavo viena linija, tad atlikti lenkimus buvo sudėtinga. Šeštadienio kvalifikacijoje Arminas buvo ketvirtas A grupėje, o susumavus abiejų Youngster klasės grupių laikus, Jasikonis sekmadienio finaliniuose važiavimuose starto poziciją rinkosi septintas. Vokietijos ADAC čempionate Arminui labiausiai trūksta geresnių startų. Beveik visus važiavimus Jasikonis pradeda iš žemesnių pozicijų ir važiavimo pradžioje praranda nemažai laiko su silpnesniais sportininkais nors demonstruoja tikrai gerą tempą. Ne išimtis ir šis etapas. Pirmajame važiavime Arminas startavo dvyliktas ir nors važiavo lyderių tempu, iki važiavimo pabaigos užkopė tik iki 6 pozicijos. jasikonis2Antrajame važiavime Jasikonis startavo šeštas, tačiau pirmuosiuose ratuose kelis kartus griuvo ir didžiąją važiavimo dalį kovojo dėl 10-12 pozicijų su prastai startavusiais lyderiais Jorge Zaragoza ir Calvin Vlaanderen. Vieno griuvimo metu, Arminui nuo alkūnės nuslinko apsauga, kuri trukdė kovoti dėl geresnių pozicijų. Galiausiai Arminas finišavo 11-tas ir bendrojoje etapo įskaitoje užėmė šeštąją vietą. Tuo tarpu Armino klasėje nugalėjo vokietis Henry Jacobi, kuris kartu su danu Thomas Kjer Olsen dabar ir pirmauja čempionate. Arminas Jasikonis šiuo metu Vokietijos ADAC čempionate rikiuojasi ketvirtas.

ADAC MX Masters klasėje įtikinamai laimėjo Dennis Ullrich, kuris čempionato įskaitoje padidino savo persvarą iki 31-o taško.  Antras etape liko Jeremy Seewer, trečias Gregory Aranda.

Šeštasis ADAC MX MASTERS čempionato etapas jau už 2-jų savaičių Gaildorf trasoje.