Motokroso naujienos

Lietuvos MX čempionato 4-asis etapas Pakruojyje: antroji diena (apžvalga,foto)

rugpjūčio 21st, 2014

austejaŠį savaitgalį, Pakruojo Petrašiūnų trasoje vyko ketvirtasis ir paskutinysis Lietuvos motokroso čempionato etapas. Pakruojo etapą aplankė ko gero gausiausias būrys užsienio sportininkų šiemet, todėl įdomių ir permainingų kovų savaitgalį tikrai netrūko. Šiandien apžvelgsime antrąją varžybų dieną.

Open klasė šįkart sutraukė išties įspūdingą pajėgių sportininkų burį. Į Pakruojį sekmadienį atvyko nerkalatviai Davis Livs, Lauris Freibergs, ukraniečiai Mykola Pashchynskyy ir Volodymyr Tarasov bei estai Andre Park ir Andero Lusbo. Kvalifikacijoje greičiausias buvo Arminas Jasikonis, tačiau į vieną sekundę taip pat tilto ir Livs Pashchynsky ir Freibergs, todėl jau prieš pirmąjį važiavimą buvo aišku, kad laukia įdomi kova. Pirmasis važiavimas prasidėjo, SteelMustang komandai atstovaujančio Nerijaus Rukštelos laimėtu startu. Nerijus pirmajame rate padarė mažą klaidelę ir praleido į priekį latvį Davį Livs, tačiau viso važiavimo metu jo nepaleido. Penktajame rate Nerijų aplenkė, prasčiau startavęs Arminas Jasikonis ir sekančius tris ratus Livs, jaskeJasikonį ir Rukštelą skyrė vos pora sekundžių, o Rukštelą kovoje dėl trečiosios pozicijos dar spaudė ir Andre Park bei Lauris Freibergs. Aštuntajame rate Arminas Jasikonis aplenkė Davį Livs ir įsiveržė į priekį bei neužleido šios pozicijos iki pat važiavimo pabaigos. Antras pirmajame važiavime finišavo Livs, o trečias Nerijus Rukštela. Antrasis važiavimas klostėsi šiek tiek kitaip. Startą laimėjo estas Andero Lusbo ir pirmuosius 4 ratus lengvai pirmavo. Penktajame rate, vėl prasčiau startavęs Arminas Jasikonis, aplenkė Lusbo ir įsiveržė į priekį, o paskui jį į antrąją poziciją pakilo ir Lauris Freibergs. Atrodė, kad įsiveržęs į priekį Jasikonis ims tolti, tačiau Lauris Freibergs nebuvo atsilikęs daugiau nei 3 sekundes. Kitavertus, Arminas nugalėjo antrajame važiavime ir tapo Lietuvos čempionu Open klasėje. Antras Pakruojo etape buvo Mykola Pashchynskyy (4-3), trečias – Lauris Freibergs.

50ccPradedančiųjų klasėje nugalėjo Linas Žemaitis, kuris pirmajame važiavime buvo 4-tas, o antrajame nugalėjo. Antrąją vietą užėmė Matas Nomeika, trečias – Lukas Goštautas. Lietuvos čempionu Pradedančiųjų klasėje tapo Matas Nomeika.

50cc klasėje užtikrintai dominavo  ir, taip pat, Lietuvos čempionu 50cc klasėje tapo Karlis Reisulis, antrąją vietą užėmė Ugnius Liulys, trečiąją – Roberts Lusis.

arnas85cc klasėje, savo namų trasoje pergalę šventė ir Lietuvos čempionu šioje klasėje tapo Arnas Milevičius. Arnas pirmajame važiavime nusileido Rainers Žuks, tačiau antrajame nugalėjo ir triumfavo bendrojoje etapo įskaitoje. Antras Pakruojyje buvo Rainers Žuks, trečias – Dmytro Chernov.

Quad Pradedančiųjų klasėje nugalėjo Nerijus Baltrusaitis, o Lietuvos čempionu tapo Mantas Mazėtis. Geriausia tarp Quad moterų buvo ir Lietuvos čempione tapo Austėja Tamuliūnaitė. Quad veteranų klasėje nugalėjo ir Lietuvos čempionu tavo Arūnas Šukys.

Komandinėje įskaitoje ketvirtajame etape Pakruojyje nugalėjo ir Lietuvos komanda čempione tapo Žemaitija Plungė.

 

Pilni antrosios varžybų dienos rezultatai

 

 

 

Komentarai

komentarų