Motokroso naujienos

Lietuvių pasirodymai Latvijos čempionato 3-jame etape

rugsėjo 2nd, 2014

Savaitgalį Cesis mieste, Latvijoje vyko trečiasis Latvijos motokroso čempionato etapas, kuris sutraukė, beveik visas Baltijos šalių motokroso žvaigždes.

arnasSekmadienį MX1 klasėje kartu su Matiss Karro, Tanel Leok ir kitomis žvaigždėmis varžėsi Nerijus Rukštela. Nerijus tiek kvalifikacijoje, tiek pirmajame ir antrajame važiavimuose buvo 10-tas ir bendrojoje įskaitoje užėmė 9-ąją vietą. Tuo tarpu MX1 klasėje rimtesnio pasipriešinimo nesulaukė Matiss Karro.

85cc klasėje startavo Arnas Milevičius ir Nojus Gasiūnas. Arnas kvalifikacijoje buvo antras, o pirmajame ir antrajame važiavimuose trečias ir bendrojoje įskaitoje stojo ant trečiojo nugalėtojų pakylos laiptelio. Gasiūnas kvalifikacijoje buvo 10-tas, pirmajame važiavime 14-tas, antrajame 9-tas ir bendrojoje įskaitoje užėmė 12-ąją vietą. 85cc klasėje geriausias buvo Andreas Hiiemagi.

karkaSenjorų klasėje startavo Saulius Stankus, kuris pirmajame savo klasės važiavime buvo 8-tas, antrajame 7-tas ir bendrojoje įskaitoje užėmė 7-ąją vietą.

Šeštadienį 125cc klasėje puikiai varžėsi Dovydas Karka, kuris kvalifikacijoje buvo trečias, pirmajame važiavime ketvirtas, o antrajame trečias ir bendrojoje įskaitoje iškovojo trečiąją vietą. 125cc klasėje nugalėjo Hardi Roosiorg.