Motokroso naujienos

Arminas Jasikonis ADAC MX Masters Teutschenthal – šeštas (apžvalga)

rugsėjo 21st, 2014

jasikonis3Šį savaitgalį, ko gero geriausioje Vokietijos trasoje, įsikūrusioje Teutschenthal mieste vyko aštuntasis ir paskutinysis Vokietijos ADAC MX Masters čempionato etapas, kuriame startavo ir SteelMustang Racing komandai atstovaujantis lietuvis Arminas Jasikonis. Šeštadienio kvalifikacinius važiavimus Arminas pradėjo trečiąja vieta pirmosios grupės laisvojoje treniruotėje ir vos sekunde atsiliko nuo lyderio. Kvalifikacinėje treniruotėje Jasikonis pateko į B grupę ir joje buvo ketvirtas, o susumavus abiejų grupių laikus, sekmadienį starto poziciją Arminas rinkosi aštuntas. Pirmajame važiavime Arminas startavo tik 22-as ir turėjo daug vargo lenkiant silpnesnius jasikonissportinikus, galiausiai finišo liniją Jasikonis kirto 9-tas. Antrajame važiavime Jasikonis starte vėl nesublizgėjo ir pirmajame rate buvo 17-tas, tačiau tiek pirmojo, tiek antrojo važiavimo metu Arminas rodė tikrai labai gerą greitį ir gan greitai aplenkė visą būrį pajėgių sportininkų. Antrajame važiavime Jasikonis finišo liniją kirto 8-tas ir bendrojoje įskaitoje užėmė 6-ąją vietą. Tuo tarpu, tiek šiame etape, tiek visame Youngster klasės čemionate triumfavo danas Thomas Kjer Olsen. Arminas Jasikonis čempionate užėmė 4-ąją vietą. Išties labai geras pasirodymas!

naglElitinėje MX Masters klasėje nugalėjo, Vokietijai artėjančiose MXoN varžybose atstovausiantis vokietis Dennis Ullrich, kuris jau ankščiau buvo užsitikrinęs pergalę šių metų ADAC čempionate. Antrąją vietą Teutschenthal etape iškovojo olandas Brian Bogers, trečiąją – šveicaras Jeremy Seewer. Superžvaigždė Max Nagl liko tik 4-tas.