Motokroso naujienos

Arminas Jasikonis pirmajame Belgijos čempionato etape – 9-tas!

kovo 23rd, 2015

10996271_973668229319359_4475717720347949700_nVakar, Moerbeke Waas trasoje, Belgijoje vyko pirmasis, labai pajėgaus ir daug pasaulio čempionato žvaigždžių sutraukiantčio, Belgijos motokroso čempionato etapas, kuriame startavo ir Arminas Jasikonis. Pirmajame jungtiniame MX1 ir MX2 klasių važiavimo starte Arminas griuvo ir iškart privalėjo sustoti pasitaisyti nulinkusias rankenas, todėl prarado daug laiko ir finišavo tik 25-tas. Antrajame važiavime Jasikoniui sekėsi kur kas geriau. Nors Arminas startavo 19-tas, tačiau greitai kilo pozicijomis aukštyn ir finišavo 11-tas. Geriausiai Jasikoniui sekėsi trečiajame važiavime. Arminas startavo 12-tas, tačiau jau per pirmuosius pora ratų pakilo į devintąją poziciją, o važiavimo viduryje aplenkęs Jeremy Delince ir Steve Ramon pakilo ir finišavo septintojoje pozicijoje! Tai išties įspūdingas pasiekimas.

10955055_1569847249967059_4914534406599647607_oŽinant tai, kad Belgijos motokroso čempionate MX1 ir MX2 klasės startuoja kartu, todėl atskyrus abiejų klasių rezultatus Armino rezultatai dar pagerėjo. Nepaisant nesėkmingai susisklosčiusio pirmojo važiavimo, Jasikonis bendrojoje MX1 klasės įskaitoje užėmė devintąją vietą!

Tuo tarpu MX1 klasėje nugalėjo Jeremy Van Horebeek, antras buvo Kevin Strijbos, trečias latvis Pauls Jonass.