Motokroso naujienos

Pasimatavęs laimėtą 600 eur. vertės laikrodį Nerijus Rukštela išvyksta į Europos čempionatą Slovakijoje (interviu)

balandžio 22nd, 2015

nerka2Šiandien į antrąjį Europos čempionato Open motociklų klasės etapą išvyksta 21 – erių metų uteniškis Nerijus Rukštela. Antrasis Europos čempionato etapas vyks Slovakijoje 25 km nuo Bratislavos nutolusioje Šverepec motokroso trasoje. Kartu su Open motociklų klase Europos čempionate varžysis 65 cc ir 85 cc motociklų klasės. Kvalifikaciniai važiavimai vyks šeštadienį, finalai sekmadienį. Open motociklų klaseje užsiregistravo 34 dalyviai. Po pirmojo Slovėnijos etapo Nerijus Rukštelayra devintas. Trumpas N111RS.LT pokalbis su Nerijumi Rukštela prieš jam išvykstant į Slovakiją.

N111RS.LT: Trumpai sugrįžkime į sekmadienį. Kaip vertini savo pasirodymą Ruopiškyje pirmajame Lietuvos motokroso čempionato etape?

NR: Šis etapas man nebuvo sėkmingas. Dėjau daug pastangų, atidaviau visas jėgas, tačiau šį kartą likau šalia nugalėtojų pakilos.

N111RS.LT: Ketvirtoji vieta, žinant varžovus, nėra blogas rezultatas.

NR: Arminas Jasikonis važiavo 450 cc motociklu ir buvo labai greitas. Už kitus pagrindinius varžovus nesijaučiau daug lėtesnis, tikrai turėjau
galimybę pakovoti su latviu Toms Macuks dėl trečiosios pozicijos.

nerkaN111RS.LT: Kaip manai, kodėl nepavyko?

NR: Tikriausiai paveikė susidėjusių daugelio dalykų visuma. Visą savaitę vargome su galiniais stabdžiais. Sutriko treniruočių grafikas. Kvalifikacijos nebaigiau, nes vėl buvo dingę galiniai stabdžiai, dar priedo nulūžo duslintuvas. Truputį sirguliavau. Vienu žodžiu nebuvau formoje.

N111RS.LT: Tačiau laikrodį laimėjai. Gal taikei specialią taktiką ar kažkokį superinį startavimo metodą? Vis tik laimėjai abu startus.

NR: Dėl starto su premija labiausiai ažiotažą kėlė sirgaliai. Aš, kaip manau ir kiti stipriausi lenktynininkai, tikrai nesiruošėme trūks plyš akis išdegę lėkti, neprotingai rizikuoti. Užsigipsuoti labai lengva. Visi suprantame, sezonas tik prasideda, laukia daug rimtų startų. Šį kartą gal labiau pavyko man. Kitą kartą gal labiau pavyks kažkam kitam.

N111RS.LT: Pasimatavai? Ar tinka ant rankytės. Beje, ar tiksliai “eina”?

NR: Pasimatavau, patikrinau ar teisingai laiką rodo ir padovanojau treneriui.

nerka3NR111RS.LT: Šaunuolis. Gražus poelgis. Papasakok trumpai apie artėjantį savaitgalį.

NR: Laukia sunkios varžybos. Vėl kalnai, vėl nežinoma trasa. Visi
pretendentai į medalius – užsiregistravę. Stengsiuosi.

N111RS.LT: Ačiū už pokalbį ir geros tau kloties Slovakijoje.

N111RS.LT būtinai informuos motokroso fanus apie Nerijaus Rukštelos startus Europos čempionate. Taip pat seksime Armino Jasikonio savaitgalinį pasirodymą Vokietijos čempionate, Vytauto Bučo startą Latvijos čempionate. Nepamiršime ir visų kitų karsčiausių Pasaulio, Europos bei Lietuvos motokroso naujienų.

Komentarai

komentarų