Motokroso naujienos

ADAC MX Masters Jauer: Jasikonis 2-as, Bučas 26-as

gegužės 4th, 2015

jasikonis jauer1Savaitgalį Jauer trasoje, Vokietijoje vyko antrasis ADAC MX Master čempionato etapas, kuriame dalyvavo, šiuo metu pajėgiausi lietuviai – Arminas Jasikonis ir Vytautas Bučas. Jasikonis startavo Youngster klasėje ir po pergalės pirmajame etape, šį etapą pradėjo kaip čempionato lyderis. Jau kvalifikacijoje Arminas pademonstravo, kad raudonas numerių fonas ant jo motociklo buvo neveltui, Jasikonis šeštadienio kvalifikacijoje buvo greičiausias ir parodė pirmąjį laiką. Iki antrosios pergalės iš eilės Arminui pritrūko sėkmės, pirmajame pirmojo važiavimo rate Arminas griuvo, tačiau iš 25-osios pozicijos iki važiavimo pabaigos sugebėjo užkopti net iki 3-iosios! Antrajame važiavime Jasikonis startavo geriau ir ketvirtajame rate jau buvo už vokiečio Brian Hsu nugaros, tačiau vėl griuvo ir nukrito iki 4-osios. Iki važiavimo pabaigos Arminas sugebėjo grįžti į antrąją poziciją, tačiau Brian Hsu jau buvo per toli. Bendrojoje etapo įskaitoje anykštėnas užėmė antrąją vietą, tačiau vis dar išlaiko čempionato lyderio poziciją. Tuo tarpu Youngsters klasėje nugalėjo ir nuo Armino tik 3 taškais čempionato įskaitoje atsilieka vokietis Brian Hsu su Rockstar Energy Suzuki.

jasikonis jauer2Pajėgiausioje MX Masters klasėje startavo šiaulietis Vytautas Bučas. Šeštadienio kvalifikacijoje Vytautas buvo 29-as ir iškart pateko į sekmadienio finalus. Pirmajame sekmadienio važiavime Bučas 30-as, o antrajame 23-ias ir bendrojoje etapo įskaitoje užėmė 26-ąją vietą. Vytautas po traumos atrodo vis stipriau ir stipriau, todėl net neabejojame, kad su kiekvienu etapu jo rezultatai tik stiprės. Tuo tarpu MX Masters klasėje nugalėjo belgas Kevin Strijbos su Rockstar Energy Suzuki, antras buvo jo komandos draugas olandas Glenn Coldenhoff, trečias vokietis Dennis Ullrich.

Sekantis etapas vyks birželio 6-7 dienomis Bielstein trasoje.