Motokroso naujienos

Vytautas Bučas ir Nerijus Rukštela sekmadienį startuos Šiauliuose

gegužės 28th, 2015

bucas3Jau šį sekmadienį, gegužės 31 dieną, Šiauliuose Aleksandrijos trasoje įvyks antrasis Šiaulių apskrities taurės etapas. Pirmasis, vykęs balandžio 12 dieną, paliko puikų įspūdį tiek sportininkams, tiek žiūrovams. Startavo virš šimto motokrosininkų, kaip visada buvo puikiai paruošta Aleksandrijos trasa.

Panašaus dalyvių būrio organizatoriai tikisi ir antrajame etape. Yra įsteigti vertingi prizai, kuriuos sportininkai išsidalins po paskutiniojo etapo. Prognozuojamas puikus oras, tikimasi daug žiūrovų. Labiausiai šiauliečius turėtų džiuginti tai, kad po labai ilgos pertraukos pagaliau jie Šiauliuose galės pamatyti ir pasirgti už savo numylėtinį Vytautą Bučą. Vytautas trečiadienį parskrido iš Belgijos, kur šiuo metu dalyvauja treniruočių stovykloje. Po Šiaulių varžybų pirmadienį Vytautas Bučas vėl skris į Belgiją, Lommelį, kur tęs treniruočių stovyklą ir ruošis ADAC trečiajam etapui, kuris vyks Vokietijoje birželio 6 – 7 dienomis. Gegužės 15 dieną Vytautas dalyvavo įspūdingose naktinio motokroso varžybose Vokietijoje ir iškovojo antrąją vietą. Praėjusį sekmadienį ir pirmadienį Vytautas varžėsi dvejose varžybose Belgijoje, kur atitinkamai iškovojo šeštąją ir ketvirtąją vietas. Vytautas pastebimai atsigauna po traumos ir tikrai stengsis savų žiūrovų akivaizdoje Šiauliuose iškovoti pergalę.

nerkaApie savo dalyvavimą Šiaulių apskrities taurės antrajame etape šiandien patvirtino ir pirmojo etapo nugalėtojas Open klasėje uteniškis Nerijus Rukštela. Nerijus kitos savaitės pradžioje išvykta į Slovėniją ir Kroatiją, kur jo lauks labai svarbūs Europos čempionato penktasis ir šeštasis etapai. Be daugelio lietuvių, organizatoriai taip pat tikisi pajėgių motokrosininkų iš kaimyninių Baltarusijos,Latvijos, Estijos ir Rusijos.

 

Daugiau informacijos

Komentarai

komentarų