Motokroso naujienos

Arminas Jasikonis ADAC MX Masters Tensfeld – trečias! Dovydas Karka – 17-tas

liepos 19th, 2016

aj1Arminas Jasikonis šį savaitgalį vykusiame penktajame ADAC MX Masters čempionato etape, Tensfeld trasoje puikiai debiutavo su naująja gamyklinėje Suzuki World MXGP komandoje. Arminas rodė puikų greitį viso savaitgalio metu. Šeštadienį anykštėnas buvo greičiausias savo grupės kvalifikacijoje ir sekmadienio finaluose prie starto linijos stojo antras. Pirmajame važiavime Jasikonis startavo pirmajame dešimtuke, tačiau greitai kilo pozicijomis aukštyn ir važiavimo viduryje aplenkė daną Thomas Kjer Olsen ir iškovojo pirmąją savo pergalę ADAC MX Masters čempionate šiemet. Antrajame važiavime Arminas griuvo starte ir važiavimą pradėjo iš paskutinės pozicijos. Iki važiavimo pabaigos Jasikoniui pavyko užkopti iki penktosios pozicijos. Bendrojoje etapo įskaitoje Arminas Jasikonis užėmė trečiąją vietą, antras buvo belgas Kevin Strijbos, o nugalėjo danas Thomas Kjer Olsen. Sekantį savaitgalį Arminas Jasikonis startuos MXGP Of Loket, Čekijoje.

Youngster klasėje startavo Dovydas Karka. Šeštadienio kvalikacijoje Dovydas buvo 14-tas, o abiejuose sekmadienio finaliniuose važiavimuose finišavo 17-tas ir bendrojoje etapo įskaitoje užėmė taip pat 17-tą vietą.