Motokroso naujienos

Rytoj Lietuvos motokroso istorija verčia naują puslapį. R. Jasikonio komentaras

liepos 22nd, 2016

armisčRytoj Čekijoje prasideda tryliktasis Pasaulio MXGP ir MX2 čempionato etapas. Daug Lietuvos MX fanų jau pakeliui į Čekiją, dar daugiau planuoja sekmadienį leisti su Eurosport 2 televizija. Istorinė diena artėja. Vienoje iš stipriausių pasaulio komandų, Team Suzuki World MXGP, pasaulio čempionate debiutuos aštuoniolikametis anykštėnas Arminas Jasikonis. Prieš dvi savaites sensacinga žinia apskriejo visą pasaulį. Dešimt kartų pasaulio čempionas Stefan Everts į gamyklinę Suzuki MXGP komandą, iš viso pasaulio motokrosininkų, išsirinko ir kviečiasi aštuoniolikametį lietuvį. Visame motokroso pasaulyje tai buvo super staigmena. Visa Jasikonių šeima daugiau nei dešimt metų aukojo viską vardan šio pasiekimo. Jie tikėjo ir visiems įrodė, kad alinantis darbas, beprotiškas užsidegimas ir tikslo siekimas atneša rezultatą.

Rolandas Jasikonis:  „Armino ir visos mūsų šeimos vardu labai didelis AČIŪ visiems, kurie mumis tikėjo ir tiki, kurie mums padėjo ir padeda. Patekimas i vieną geriausių Pasaulio komandų visų mūsų, visos Lietuvos pergalė. Mes suprantame, nors tai neapsakomai svarbus, tačiau tai tik pirmas laiptelis siekiant pačių aukščiausių tikslų. Mes nesiruošiame sustoti, nuo šiol stengiamės dar labiau ir dirbame dar sunkiau.“   

Palinkėkime Lietuvos motokroso talentui Arminui Jasikoniui sekmės ir puikių rezultatų spausdami LIKE ir SHARE.

N111RS.LT ir mūsų Facebook grupėje, N111RS.LT šeštadienį ir sekmadienį operatyviai informuos apie visus Armino važiavimus. Po kiekvieno Armino pasirodymo skelbsime Rolando Jasikonio komentarą.

Čekijos GP dalyvių sąrašas ir dienotvarkė:

http://www.mxgp.com/news/timetable-entry-lists-mxgp-czech-republic

Komentarai

komentarų