Motokroso naujienos

Istorinės dienos Lietuvos motokroso fanams. Rytoj prasideda Olandijos MXGP

kovo 29th, 2019

 Arminas Jasikonis Lietuvos motokrosą kilstelėjo į dar neregėtas aukštumas. Labai sunku patikėti, kad nuo praėjusio savaitgalio Lietuvoje ne tik „Žalgirį“ ir Eurolygą, bet ir Pasaulio motokroso čempionatą su lenktyniaujančiu Arminu Jasikoniu matome TIESIOGIAI.  Žiniasklaidos grupė „All Media Baltics“ pasiekė susitarimą su „MXGP“ ir pirmą kartą istorijoje parodys įspūdingą motokroso lenktynių seriją visoms

Baltijos šalims. Tiesioginėmis transliacijomis galės mėgautis sporto kanalo „TVPlay Sports+“ ir didžiausios vaizdo transliacijų platformos internetu „TVPlay Premium“ žiūrovai. “TVPlay Sports+” ir vaizdo transliacijų

internetu platforma tvplaypremium.lt tiesiogiai transliuos visas 19 sezono lenktynių ir prestižinę sezono pabaigą – Pasaulio Motociklų sporto federacijos (FIM) “Tautų motokrosą” (angl.“Motocross of Nations”).

   Po dviejų etapų Argentinoje ir Anglijoje Arminas užima 6-tą vietą, Pauls Jonass 11-tą, Tanel Leok 19-tą, Harri Kullas 23-čią.

   Rytoj Arminas startuos tris kartus. Lietuvos laiku 13.00 – Free Practice, 15.15 – Time Practice, 17.40 – Qualifying Race. Sekmadienį 11.45 – Warm-up ir pirmas MXGP važiavimas TIESIOGIAI per TVPlay Sports+ 15.00, antras – 18.00.

   Armino tėtis informavo mus iš Olandijos, kad AJ27 puikiai nusiteikęs ir pilnai pasiruošęs. Čiumpam vėliavas ir susitinkame trasoje!!! Kam tolokai ir nepavyks būti čia – „sergame“ prie ekranų.

 Palaikome Lietuvą, palaikome Arminą Jasikonį!

Komentarai

komentarų